ÖVRIGT / Smycken / Hängsmycke 10381065
nr 1038 1065
Hängsmycke
silver, med sten, design: Rolf Fridström, 1958, höjd: 7 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:41:49
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
16 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.